Results: Πρωτάθλημα Ανδρών Β ΕΣΚΑΝΑ - Β ΕΣΚΑΝΑ
Round results [Β ΕΣΚΑΝΑ] - 7η αγωνιστική (15.11.2018)


Πέμπτη, 04.10.2018 - 7. Matchday
19:45 h Φιλία Περάματος Σούρμενα/Ελληνικό 49 - 69
21:00 h Ένωση Νέας Περάμου Δάφνη Αγ. Δημητρίου 62 - 67
21:30 h Λέων Μοσχάτου Ταταύλα ΑΟ 51 - 67
21:30 h Προοδευτική Νεολαία Πόλις Καλλιθέας 75 - 87
21:30 h Ηλεκτρούπολη ΕΑ Νικαίας 65 - 64
21:30 h Παννεαπολικός Φοίνικας Αγ. Σοφιάς 73 - 59
21:45 h ΑΛΦ Αλίμου Πήγασος Κορυδαλλού 60 - 57
Πέμπτη, 11.10.2018 - 7. Matchday
20:00 h Πόλις Καλλιθέας Ηλεκτρούπολη 70 - 54
20:30 h ΕΑ Νικαίας Φιλία Περάματος 80 - 71
21:00 h Φοίνικας Αγ. Σοφιάς Ένωση Νέας Περάμου 37 - 59
21:30 h Ταταύλα ΑΟ Προοδευτική Νεολαία 72 - 59
21:30 h Δάφνη Αγ. Δημητρίου Λέων Μοσχάτου 71 - 48
21:30 h Πήγασος Κορυδαλλού Παννεαπολικός 65 - 71
21:30 h Σούρμενα/Ελληνικό ΑΛΦ Αλίμου 58 - 67
Πέμπτη, 18.10.2018 - 7. Matchday
20:30 h ΕΑ Νικαίας Πόλις Καλλιθέας 72 - 83
21:00 h Ένωση Νέας Περάμου Πήγασος Κορυδαλλού 79 - 57
21:30 h Ηλεκτρούπολη Ταταύλα ΑΟ 56 - 64
21:30 h Προοδευτική Νεολαία Δάφνη Αγ. Δημητρίου 58 - 69
21:30 h Λέων Μοσχάτου Φοίνικας Αγ. Σοφιάς 74 - 59
21:30 h Παννεαπολικός Σούρμενα/Ελληνικό 63 - 78
21:45 h ΑΛΦ Αλίμου Φιλία Περάματος 70 - 65
Πέμπτη, 25.10.2018 - 7. Matchday
19:45 h Φιλία Περάματος Παννεαπολικός 68 - 81
21:00 h Φοίνικας Αγ. Σοφιάς Προοδευτική Νεολαία 49 - 65
21:30 h Δάφνη Αγ. Δημητρίου Ηλεκτρούπολη 61 - 79
21:30 h Πήγασος Κορυδαλλού Λέων Μοσχάτου 65 - 62
21:30 h Σούρμενα/Ελληνικό Ένωση Νέας Περάμου 48 - 70
21:30 h Ταταύλα ΑΟ Πόλις Καλλιθέας 66 - 63
21:45 h ΑΛΦ Αλίμου ΕΑ Νικαίας 48 - 59
Πέμπτη, 01.11.2018 - 7. Matchday
20:00 h Πόλις Καλλιθέας Δάφνη Αγ. Δημητρίου 98 - 88
20:30 h ΕΑ Νικαίας Ταταύλα ΑΟ 89 - 91
21:00 h Ένωση Νέας Περάμου Φιλία Περάματος 70 - 61
21:30 h Ηλεκτρούπολη Φοίνικας Αγ. Σοφιάς 88 - 45
21:30 h Προοδευτική Νεολαία Πήγασος Κορυδαλλού 63 - 74
21:30 h Λέων Μοσχάτου Σούρμενα/Ελληνικό 59 - 67
21:30 h Παννεαπολικός ΑΛΦ Αλίμου 80 - 69
Πέμπτη, 08.11.2018 - 7. Matchday
19:45 h Φιλία Περάματος Λέων Μοσχάτου _ - _
21:00 h Φοίνικας Αγ. Σοφιάς Πόλις Καλλιθέας _ - _
21:30 h Πήγασος Κορυδαλλού Ηλεκτρούπολη _ - _
21:30 h Σούρμενα/Ελληνικό Προοδευτική Νεολαία _ - _
21:30 h Παννεαπολικός ΕΑ Νικαίας _ - _
21:30 h Δάφνη Αγ. Δημητρίου Ταταύλα ΑΟ _ - _
21:45 h ΑΛΦ Αλίμου Ένωση Νέας Περάμου _ - _
Πέμπτη, 15.11.2018 - 7. Matchday
20:00 h Πόλις Καλλιθέας Πήγασος Κορυδαλλού _ - _
20:30 h ΕΑ Νικαίας Δάφνη Αγ. Δημητρίου _ - _
21:00 h Ένωση Νέας Περάμου Παννεαπολικός _ - _
21:30 h Ηλεκτρούπολη Σούρμενα/Ελληνικό _ - _
21:30 h Προοδευτική Νεολαία Φιλία Περάματος _ - _
21:30 h Λέων Μοσχάτου ΑΛΦ Αλίμου _ - _
21:30 h Ταταύλα ΑΟ Φοίνικας Αγ. Σοφιάς _ - _
Πέμπτη, 22.11.2018 - 7. Matchday
19:45 h Φιλία Περάματος Ηλεκτρούπολη _ - _
21:00 h Ένωση Νέας Περάμου ΕΑ Νικαίας _ - _
21:00 h Φοίνικας Αγ. Σοφιάς Δάφνη Αγ. Δημητρίου _ - _
21:30 h Παννεαπολικός Λέων Μοσχάτου _ - _
21:30 h Σούρμενα/Ελληνικό Πόλις Καλλιθέας _ - _
21:30 h Πήγασος Κορυδαλλού Ταταύλα ΑΟ _ - _
21:45 h ΑΛΦ Αλίμου Προοδευτική Νεολαία _ - _
Πέμπτη, 29.11.2018 - 7. Matchday
20:00 h Πόλις Καλλιθέας Φιλία Περάματος _ - _
20:30 h ΕΑ Νικαίας Φοίνικας Αγ. Σοφιάς _ - _
21:30 h Ηλεκτρούπολη ΑΛΦ Αλίμου _ - _
21:30 h Προοδευτική Νεολαία Παννεαπολικός _ - _
21:30 h Λέων Μοσχάτου Ένωση Νέας Περάμου _ - _
21:30 h Ταταύλα ΑΟ Σούρμενα/Ελληνικό _ - _
21:30 h Δάφνη Αγ. Δημητρίου Πήγασος Κορυδαλλού _ - _
Πέμπτη, 06.12.2018 - 7. Matchday
19:45 h Φιλία Περάματος Ταταύλα ΑΟ _ - _
21:00 h Ένωση Νέας Περάμου Προοδευτική Νεολαία _ - _
21:30 h Παννεαπολικός Ηλεκτρούπολη _ - _
21:30 h Λέων Μοσχάτου ΕΑ Νικαίας _ - _
21:30 h Σούρμενα/Ελληνικό Δάφνη Αγ. Δημητρίου _ - _
21:30 h Πήγασος Κορυδαλλού Φοίνικας Αγ. Σοφιάς _ - _
21:45 h ΑΛΦ Αλίμου Πόλις Καλλιθέας _ - _
Πέμπτη, 13.12.2018 - 7. Matchday
20:00 h Πόλις Καλλιθέας Παννεαπολικός _ - _
20:30 h ΕΑ Νικαίας Πήγασος Κορυδαλλού _ - _
21:00 h Φοίνικας Αγ. Σοφιάς Σούρμενα/Ελληνικό _ - _
21:30 h Ηλεκτρούπολη Ένωση Νέας Περάμου _ - _
21:30 h Προοδευτική Νεολαία Λέων Μοσχάτου _ - _
21:30 h Ταταύλα ΑΟ ΑΛΦ Αλίμου _ - _
21:30 h Δάφνη Αγ. Δημητρίου Φιλία Περάματος _ - _
Πέμπτη, 20.12.2018 - 7. Matchday
19:45 h Φιλία Περάματος Φοίνικας Αγ. Σοφιάς _ - _
21:00 h Ένωση Νέας Περάμου Πόλις Καλλιθέας _ - _
21:30 h Λέων Μοσχάτου Ηλεκτρούπολη _ - _
21:30 h Προοδευτική Νεολαία ΕΑ Νικαίας _ - _
21:30 h Παννεαπολικός Ταταύλα ΑΟ _ - _
21:30 h Σούρμενα/Ελληνικό Πήγασος Κορυδαλλού _ - _
21:45 h ΑΛΦ Αλίμου Δάφνη Αγ. Δημητρίου _ - _
Πέμπτη, 10.01.2019 - 7. Matchday
20:00 h Πόλις Καλλιθέας Λέων Μοσχάτου _ - _
20:30 h ΕΑ Νικαίας Σούρμενα/Ελληνικό _ - _
21:00 h Φοίνικας Αγ. Σοφιάς ΑΛΦ Αλίμου _ - _
21:30 h Ηλεκτρούπολη Προοδευτική Νεολαία _ - _
21:30 h Ταταύλα ΑΟ Ένωση Νέας Περάμου _ - _
21:30 h Δάφνη Αγ. Δημητρίου Παννεαπολικός _ - _
21:30 h Πήγασος Κορυδαλλού Φιλία Περάματος _ - _
Πέμπτη, 17.01.2019 - 7. Matchday
20:00 h Πόλις Καλλιθέας Προοδευτική Νεολαία _ - _
20:30 h ΕΑ Νικαίας Ηλεκτρούπολη _ - _
21:00 h Φοίνικας Αγ. Σοφιάς Παννεαπολικός _ - _
21:30 h Δάφνη Αγ. Δημητρίου Ένωση Νέας Περάμου _ - _
21:30 h Ταταύλα ΑΟ Λέων Μοσχάτου _ - _
21:30 h Πήγασος Κορυδαλλού ΑΛΦ Αλίμου _ - _
21:30 h Σούρμενα/Ελληνικό Φιλία Περάματος _ - _
Πέμπτη, 24.01.2019 - 7. Matchday
19:45 h Φιλία Περάματος ΕΑ Νικαίας _ - _
21:00 h Ένωση Νέας Περάμου Φοίνικας Αγ. Σοφιάς _ - _
21:30 h Ηλεκτρούπολη Πόλις Καλλιθέας _ - _
21:30 h Προοδευτική Νεολαία Ταταύλα ΑΟ _ - _
21:30 h Λέων Μοσχάτου Δάφνη Αγ. Δημητρίου _ - _
21:30 h Παννεαπολικός Πήγασος Κορυδαλλού _ - _
21:45 h ΑΛΦ Αλίμου Σούρμενα/Ελληνικό _ - _
Πέμπτη, 31.01.2019 - 7. Matchday
19:45 h Φιλία Περάματος ΑΛΦ Αλίμου _ - _
20:00 h Πόλις Καλλιθέας ΕΑ Νικαίας _ - _
21:00 h Φοίνικας Αγ. Σοφιάς Λέων Μοσχάτου _ - _
21:30 h Ταταύλα ΑΟ Ηλεκτρούπολη _ - _
21:30 h Δάφνη Αγ. Δημητρίου Προοδευτική Νεολαία _ - _
21:30 h Πήγασος Κορυδαλλού Ένωση Νέας Περάμου _ - _
21:30 h Σούρμενα/Ελληνικό Παννεαπολικός _ - _
Πέμπτη, 07.02.2019 - 7. Matchday
20:00 h Πόλις Καλλιθέας Ταταύλα ΑΟ _ - _
20:30 h ΕΑ Νικαίας ΑΛΦ Αλίμου _ - _
21:00 h Ένωση Νέας Περάμου Σούρμενα/Ελληνικό _ - _
21:30 h Ηλεκτρούπολη Δάφνη Αγ. Δημητρίου _ - _
21:30 h Προοδευτική Νεολαία Φοίνικας Αγ. Σοφιάς _ - _
21:30 h Λέων Μοσχάτου Πήγασος Κορυδαλλού _ - _
21:30 h Παννεαπολικός Φιλία Περάματος _ - _
Πέμπτη, 14.02.2019 - 7. Matchday
19:45 h Φιλία Περάματος Ένωση Νέας Περάμου _ - _
21:00 h Φοίνικας Αγ. Σοφιάς Ηλεκτρούπολη _ - _
21:30 h Πήγασος Κορυδαλλού Προοδευτική Νεολαία _ - _
21:30 h Σούρμενα/Ελληνικό Λέων Μοσχάτου _ - _
21:30 h Ταταύλα ΑΟ ΕΑ Νικαίας _ - _
21:30 h Δάφνη Αγ. Δημητρίου Πόλις Καλλιθέας _ - _
21:45 h ΑΛΦ Αλίμου Παννεαπολικός _ - _
Πέμπτη, 21.02.2019 - 7. Matchday
20:00 h Πόλις Καλλιθέας Φοίνικας Αγ. Σοφιάς _ - _
20:30 h ΕΑ Νικαίας Παννεαπολικός _ - _
21:00 h Ένωση Νέας Περάμου ΑΛΦ Αλίμου _ - _
21:30 h Ηλεκτρούπολη Πήγασος Κορυδαλλού _ - _
21:30 h Προοδευτική Νεολαία Σούρμενα/Ελληνικό _ - _
21:30 h Λέων Μοσχάτου Φιλία Περάματος _ - _
21:30 h Ταταύλα ΑΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου _ - _
Πέμπτη, 28.02.2019 - 7. Matchday
19:45 h Φιλία Περάματος Προοδευτική Νεολαία _ - _
21:00 h Φοίνικας Αγ. Σοφιάς Ταταύλα ΑΟ _ - _
21:30 h Σούρμενα/Ελληνικό Ηλεκτρούπολη _ - _
21:30 h Παννεαπολικός Ένωση Νέας Περάμου _ - _
21:30 h Δάφνη Αγ. Δημητρίου ΕΑ Νικαίας _ - _
21:30 h Πήγασος Κορυδαλλού Πόλις Καλλιθέας _ - _
21:45 h ΑΛΦ Αλίμου Λέων Μοσχάτου _ - _
Πέμπτη, 14.03.2019 - 7. Matchday
20:00 h Πόλις Καλλιθέας Σούρμενα/Ελληνικό _ - _
20:30 h ΕΑ Νικαίας Ένωση Νέας Περάμου _ - _
21:30 h Ηλεκτρούπολη Φιλία Περάματος _ - _
21:30 h Προοδευτική Νεολαία ΑΛΦ Αλίμου _ - _
21:30 h Λέων Μοσχάτου Παννεαπολικός _ - _
21:30 h Ταταύλα ΑΟ Πήγασος Κορυδαλλού _ - _
21:30 h Δάφνη Αγ. Δημητρίου Φοίνικας Αγ. Σοφιάς _ - _
Πέμπτη, 21.03.2019 - 7. Matchday
19:45 h Φιλία Περάματος Πόλις Καλλιθέας _ - _
21:00 h Ένωση Νέας Περάμου Λέων Μοσχάτου _ - _
21:00 h Φοίνικας Αγ. Σοφιάς ΕΑ Νικαίας _ - _
21:30 h Παννεαπολικός Προοδευτική Νεολαία _ - _
21:30 h Σούρμενα/Ελληνικό Ταταύλα ΑΟ _ - _
21:30 h Πήγασος Κορυδαλλού Δάφνη Αγ. Δημητρίου _ - _
21:45 h ΑΛΦ Αλίμου Ηλεκτρούπολη _ - _
Πέμπτη, 28.03.2019 - 7. Matchday
20:00 h Πόλις Καλλιθέας ΑΛΦ Αλίμου _ - _
20:30 h ΕΑ Νικαίας Λέων Μοσχάτου _ - _
21:30 h Ηλεκτρούπολη Παννεαπολικός _ - _
21:30 h Προοδευτική Νεολαία Ένωση Νέας Περάμου _ - _
21:30 h Ταταύλα ΑΟ Φιλία Περάματος _ - _
21:30 h Δάφνη Αγ. Δημητρίου Σούρμενα/Ελληνικό _ - _
21:30 h Φοίνικας Αγ. Σοφιάς Πήγασος Κορυδαλλού _ - _
Πέμπτη, 04.04.2019 - 7. Matchday
19:45 h Φιλία Περάματος Δάφνη Αγ. Δημητρίου _ - _
21:00 h Ένωση Νέας Περάμου Ηλεκτρούπολη _ - _
21:30 h Λέων Μοσχάτου Προοδευτική Νεολαία _ - _
21:30 h Πήγασος Κορυδαλλού ΕΑ Νικαίας _ - _
21:30 h Παννεαπολικός Πόλις Καλλιθέας _ - _
21:30 h Σούρμενα/Ελληνικό Φοίνικας Αγ. Σοφιάς _ - _
21:45 h ΑΛΦ Αλίμου Ταταύλα ΑΟ _ - _
Πέμπτη, 11.04.2019 - 7. Matchday
20:00 h Πόλις Καλλιθέας Ένωση Νέας Περάμου _ - _
20:30 h ΕΑ Νικαίας Προοδευτική Νεολαία _ - _
21:00 h Φοίνικας Αγ. Σοφιάς Φιλία Περάματος _ - _
21:30 h Ηλεκτρούπολη Λέων Μοσχάτου _ - _
21:30 h Ταταύλα ΑΟ Παννεαπολικός _ - _
21:30 h Δάφνη Αγ. Δημητρίου ΑΛΦ Αλίμου _ - _
21:30 h Πήγασος Κορυδαλλού Σούρμενα/Ελληνικό _ - _
Πέμπτη, 18.04.2019 - 7. Matchday
19:45 h Φιλία Περάματος Πήγασος Κορυδαλλού _ - _
21:00 h Ένωση Νέας Περάμου Ταταύλα ΑΟ _ - _
21:30 h Προοδευτική Νεολαία Ηλεκτρούπολη _ - _
21:30 h Σούρμενα/Ελληνικό ΕΑ Νικαίας _ - _
21:30 h Λέων Μοσχάτου Πόλις Καλλιθέας _ - _
21:30 h Παννεαπολικός Δάφνη Αγ. Δημητρίου _ - _
21:45 h ΑΛΦ Αλίμου Φοίνικας Αγ. Σοφιάς _ - _


Τμήματα

Αν είσαι αγόρι ή κορίτσι 5 έως 15 ετών και θες να μάθεις και να παίξεις ΜΠΑΣΚΕΤ, σε περιμένουμε!

Έχουμε έμπειρους προπονητές, παίζουμε σε κλειστό γήπεδο και συμμετέχουμε σε τουρνουά και πρωταθλήματα.

Πληροφορίες στo 6972 736817.

Έλα με τους ΛΕΟΝΤΕΣ!